Säljkår & KAM

Säljledning

Wiveca Andreasson

Wiveca Andreasson

Försäljningschef säljkår & anbud
Tel: 010-482 39 43
SMS: 070-221 77 57
wiveca.andreasson@atria.com

Jonas Högberg

Försäljningschef grossist
Tel: 010-482 39 08
SMS: 070-571 98 09
jonas.hogberg@atria.com

Jonas Kyrö

Jonas Kyrö

Försäljningschef slutkund
Tel: 010-482 39 72
SMS: 072-546 14 59
jonas.kyro@atria.com

Säljkår


Magnus Bruce

Teamledare säljkår
västra Götaland, Göteborg,
södra Närke

Tel: 010-482 39 23
SMS: 070-514 62 42
magnus.bruce@atria.com

Stefan Andersson

Stefan Anderson

Skåne, Halland, Blekinge,
södra Småland, Kronoberg,
Kalmar, Öland
Tel: 010-482 39 24
SMS: 070-675 98 84
stefan.anderson@atria.com

Conny Boström

Conny Boström

Norra Småland, Gotland,
Östergötland, Södermanland,
södra Stockholm, Väster-
götland
Tel: 010-482 39 28
SMS: 072-501 02 13
conny.bostrom@atria.com


Mats Windahl

Svealand, norra Stockholm
Tel: 010-482 39 22
SMS: 070-523 99 48
mats.windahl@atria.com

Jörgen Blomdahl

Jörgen Blomdahl

Norrland
Tel: 010-482 39 19
SMS: 070-673 77 00
jorgen.blomdahl@atria.com

 

 


 

Key Account Managers

Sebastian Madsen

Sebastian Madsen

Key Account Manager Atria Meat
& Grossist

Tel: 010-482 39 11
SMS: 072-216 52 66
sebastian.madsen@atria.com

Eva-Karin Bengtsson

Eva-Karin Bengtsson

Key Account Manager kedjekund
Tel: 010-482 39 30
SMS: 070-543 78 21
evakarin.bengtsson@atria.com

Janne Vainio

Janne Vainio

Internationell Key Account Manager
Tel: 010-482 39 05
SMS: 070-635 56 62
janne.vainio@atria.com

Martin Forsberg

Martin Forsberg

Key Account Manager grossist
Tel: 010-482 39 45
SMS: 076-770 92 50
martin.forsberg@atria.com

Susanne Somming

Susanne Somming

Prognos-/Inköpskoordinator
Tel: 010-482 39 49
SMS: 070-573 39 49
susanne.somming@atria.com

Emelie Reingsdahl

Emelie Reingsdahl

Affärskoordinator
Tel: 010-482 39 09
SMS: 070-371 19 66
emelie.reingsdahl@atria.com

Maria Adolfsson

Maria Adolfsson

Key Account Manager/Projektledare
Tel: 010-482 39 89
SMS: 070-687 99 91
maria.adolfsson@atria.com

Mattias Lindh

Mattias Lind

Key Account Manager Grossist
Tel: 010-482 39 12
SMS: 073-089 05 38
mattias.lind@atria.com

Håkan Emilsson

Håkan Emilsson

KAM kedjekund/Inspiration
Tel: 010-482 39 33
SMS: 070-629 66 61
hakan.emilsson@atria.com